Opinie pacjentów

Bardzo indywidualne i profesjonalne podejście do każdego przypadku. Wynik przerósł moje oczekiwania, gorąco polecam wszystkim osobom, które próbowały różnych metod odchudzania z mizernym skutkiem, ja też na początku poszedłem sceptycznie nastawiony, ale teraz widzę efekty, mam cel do zrealizowania, czuję się znakomicie.

Tomasz

Poznaj inną historię

Zrzuciłem ponad 40 kg tłuszczu

Moja przygoda z odchudzaniem zaczęła się w maju. To był moment, w którym powiedziałem sobie jasno: „Musisz o siebie zadbać! Musisz zmienić to, co tak długo było dla Ciebie utrapieniem i bolączką – wygląd”. Niestety fizyczność, która mi towarzyszyła przez wiele lat nie była pomocna w życiu.

czytaj więcej

Nigdy wcześniej nie czułam się tak lekko i kobieco!

  • Kobieta
  • 24 września, 2014

Trafiłam do Pana Adriana wiosną. Pragnienie wyglądania pięknie i szczupło latem zmotywowało mnie do odwiedzenia dietetyka. Jednak to była jedna z wielu przyczyn! Postanowiłam zadbać o swoje zdrowie przede wszystkim z powodu kilku chorób, z którymi się zmagałam (nadciśnienie, podwyższony cholesterol, wieńcówka).

Sylwetka przed terapią żywieniową

Byłam świadoma, że główną przyczyną tych przypadłości jest zła dieta i tryb życia jaki prowadziłam. Na początku nie wierzyłam, że się uda, jednak złe samopoczucie i kobiece kompleksy zmotywowały mnie do zrobienia pierwszego kroku, z czego obecnie jestem niesamowicie dumna! J

Nie było łatwo, ponieważ jestem z zawodu nauczycielką i bardzo ciężko było utrzymać regularność spożywania posiłków. Poza tym ciągłe pokusy, które na mnie czyhały wcale, a wcale mi nie pomagały. Jednak dzięki konsekwencji i uporowi zmieniłam się nie do poznania! Jeśli ktoś wcześniej powiedziałby mi, że z dnia na dzień porzucę słodycze, jasne pieczywo i kilka innych produktów, których odmówić sobie nigdy nie potrafiłam stwierdziłabym, że jest szalony! J Teraz wiem, że wszystko jest możliwe! Z pomocą Pana Adriana wszystko jest do zrealizowania! Byłam w szoku, że JEDZĄC TAK DUŻO CHUDNĘ! Nie byłam ani minuty głodna, a schudłam ponad 19 kg! Co więcej, odkryłam całe mnóstwo smaków, których wcześniej nie znałam.

Bardzo żałowałam, że nie trafiłam do Pana Adriana wcześniej, ale lepiej późno, niż wcale! J Każdy kto chce zmienić tryb życia na zdrowszy, pozbyć się wszelkich kompleksów, porzucić złe nawyki żywieniowe, zrzucić zbędne kilogramy i poprawić stan swojego zdrowia powinien przyjść po poradę do Pana Adriana, ponieważ to bardzo kompetentny i sympatyczny człowiek, ale co najważniejsze – to nie tylko dietetyk kliniczny, a przede wszystkim nauczyciel zdrowego odżywiania. Zakorzenił we mnie nawyki, za które jestem mu bardzo wdzięczna!

Nie dość, że moje ciało zrobiło się dwa razy mniejsze i piękniejsze, to poprawiły się wszystkie wyniki badań laboratoryjnych! Zyskała również moja rodzina, gdyż wprowadziłam zasady zdrowego odżywiania do ogniska domowego!

Dopiero teraz wiem, że żyję! Czuję się pięknie i kobieco! Życie nabrało niesamowitych kolorów! Polecam każdemu!

Sprawdź swoje dane osobobowe Sprawdź swoje dane osobobowe
POKAŻ
Adrian Kowalewski - ZnanyLekarz.pl