12 Sty

ANALIZA PIERWIASTKOWA WŁOSA JUŻ W NASZYCH GABINETACH!

Miło nam poinformować, że wzbogaciliśmy naszą ofertę o wyjątkową metodę diagnostyczną - Analizę Pierwiastkową Włosa.

Co to takiego?

Jest to sprawdzona i skuteczna metoda diagnozy stanu Państwa zdrowia. Na podstawie ilości 27 pierwiastków wynik tego badania pokaże Państwu zaburzenia równowagi organizmu oraz przemian pierwiastków. Co ważne, dowiedzą się Państwo o stężeniach pierwiastków odżywczych i toksycznych w Twoim organizmie.

Dlaczego warto zrobić badanie APW?

Badanie analizy pierwiastkowej włosa, przedstawia faktyczny stan ilościowy pierwiastków w organizmie, dając najbardziej miarodajny obraz ich nadmiarów i niedoborów. Wyniki testów krwi oddają wyłącznie obraz w danym momencie i nie przekazują tego, co dzieje się w organizmie na przestrzeni czasu i poziomie komórek. Krew bowiem jest tylko nośnikiem substancji (np. witamin, minerałów, glukozy, hormonów, itp.), natomiast komórki ich finalnym odbiorcą. Co więcej, określenie zawartości pierwiastków za pomocą badania krwi nie oddaje ich ilości w całym organizmie. We krwi działa bowiem mechanizm - Homeostaza, który wyrównuje ilość pierwiastków w surowicy kosztem ich rezerw w tkankach. Oznacza to, że mimo pozornie prawidłowego stężenia pierwiastków we krwi, ich zawartość w organizmie może być niedostateczna.

Dla kogo jest APW?

Dla wszystkich: dbających i chcących zachować zdrowie, żyjących i pracujących w napięciu i stresie, po przebytych chorobach celem przyśpieszenie regeneracji, uprawiających sport rekreacyjnie i zawodowo, stosujących suplementację w celu korekty niezaspokojonych potrzeb żywieniowych, dla dzieci, kobiet w ciąży i karmiących piersią.

Gorąco zachęcam do wykonania badania APW w naszych gabinetach, ponieważ mogą Państwo dowiedzieć się wielu cennych informacji na temat własnego organizmu, a każda informacja mająca na celu polepszenie zdrowia jest na wagę złota. :-)

Twój komentarz
Sprawdź swoje dane osobobowe Sprawdź swoje dane osobobowe
POKAŻ
Adrian Kowalewski - ZnanyLekarz.pl